CGS143T175X5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS143T175X5L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CGS143T175X5L
Výrobca / Značka: Cornell Dubilier Electronics
Popis produktu CAP ALUM 14000UF 175V SCREW
listoch: 1.CGS143T175X5L.pdf2.CGS143T175X5L.pdf3.CGS143T175X5L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie CGS143T175X5L
Číslo dielu CGS143T175X5L Výrobca Cornell Dubilier Electronics
popis CAP ALUM 14000UF 175V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1044 pcs Dátový hárok 1.CGS143T175X5L.pdf2.CGS143T175X5L.pdf3.CGS143T175X5L.pdf
Napätie - hodnotené 175V tolerancia -10%, +75%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria CGS hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 14000µF 175V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 14000µF