ST7ETA104
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST7ETA104 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST7ETA104
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
listoch: ST7ETA104.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ST7ETA104
Číslo dielu ST7ETA104 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35627 pcs Dátový hárok ST7ETA104.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.252" L x 0.240" W x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
séria ST7 Odporový materiál Cermet
odpor 100 kOhms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-7ETA 100K OHM (104)
ST-7ETA104
ST7ETA104TR
Počet otočení 3 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment