ST7EA201
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST7EA201
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
listoch: ST7EA201.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ST7EA201
Číslo dielu ST7EA201 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 27727 pcs Dátový hárok ST7EA201.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.252" x 0.240" Face x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
séria ST7 Odporový materiál Cermet
odpor 200 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Bulk Počet otočení 3
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Detailný popis 200 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment