ST5ETR205
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST5ETR205
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
listoch: ST5ETR205.pdf
  • správa
Špecifikácie ST5ETR205
Číslo dielu ST5ETR205 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65301 pcs Dátový hárok ST5ETR205.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm)
séria ST5 Odporový materiál Cermet
odpor 2 MOhms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-5ETR 2M OHM (205)
ST-5ETR205
Počet otočení 14 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 2 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment