ST5ETR101
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST5ETR101
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
listoch: ST5ETR101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ST5ETR101
Číslo dielu ST5ETR101 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66693 pcs Dátový hárok ST5ETR101.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm)
séria ST5 Odporový materiál Cermet
odpor 100 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-5ETR 100 OHM (101)
ST-5ETR101
Počet otočení 14 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment