ST5ER200
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST5ER200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST5ER200
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
listoch: ST5ER200.pdf
  • správa
Špecifikácie ST5ER200
Číslo dielu ST5ER200 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 20 OHM 0.25W GW SIDE ADJ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63330 pcs Dátový hárok ST5ER200.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm)
séria ST5 Odporový materiál Cermet
odpor 20 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Bulk Ostatné mená ST-5ER200
Počet otočení 14 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 20 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment