ST4ETB201
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST4ETB201 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST4ETB201
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ
listoch: ST4ETB201.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ST4ETB201
Číslo dielu ST4ETB201 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 110894 pcs Dátový hárok ST4ETB201.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
séria ST4 Odporový materiál Cermet
odpor 200 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-4ETB 200 OHM (201)
ST-4ETB201
ST4ETB201TR
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment