ST4ETA500
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST4ETA500 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST4ETA500
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD TOP
listoch: ST4ETA500.pdf
  • správa
Špecifikácie ST4ETA500
Číslo dielu ST4ETA500 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 98802 pcs Dátový hárok ST4ETA500.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
séria ST4 Odporový materiál Cermet
odpor 50 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-4ETA 50 OHM (500)
ST-4ETA500
ST4ETA500TR
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 50 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment