ST4EH205
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST4EH205
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
listoch: ST4EH205.pdf
  • správa
Špecifikácie ST4EH205
Číslo dielu ST4EH205 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 83137 pcs Dátový hárok ST4EH205.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
séria ST4 Odporový materiál Cermet
odpor 2 MOhms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Bulk Počet otočení 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Detailný popis 2 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment