ST4EG200
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST4EG200
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD SIDE
listoch: ST4EG200.pdf
  • správa
Špecifikácie ST4EG200
Číslo dielu ST4EG200 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD SIDE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 69510 pcs Dátový hárok ST4EG200.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
séria ST4 Odporový materiál Cermet
odpor 20 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Bulk Počet otočení 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Detailný popis 20 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment