ST42ETH101
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST42ETH101
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
listoch: ST42ETH101.pdf
  • správa
Špecifikácie ST42ETH101
Číslo dielu ST42ETH101 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86359 pcs Dátový hárok ST42ETH101.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
séria ST42 Odporový materiál Cermet
odpor 100 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-42ETH 100 OHM (101)
ST-42ETH101
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment