ST42ETA500
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST42ETA500
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD TOP
listoch: ST42ETA500.pdf
  • správa
Špecifikácie ST42ETA500
Číslo dielu ST42ETA500 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 116151 pcs Dátový hárok ST42ETA500.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
séria ST42 Odporový materiál Cermet
odpor 50 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-42ETA 50 OHM (500)
ST-42ETA500
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 50 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment