ST42EC101
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST42EC101
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP
listoch: ST42EC101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ST42EC101
Číslo dielu ST42EC101 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 112297 pcs Dátový hárok ST42EC101.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
séria ST42 Odporový materiál Cermet
odpor 100 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Bulk Ostatné mená ST-42EC101
Počet otočení 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 100 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment