ST32ETH200
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST32ETH200
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.125W GW SIDE
listoch: ST32ETH200.pdf
  • správa
Špecifikácie ST32ETH200
Číslo dielu ST32ETH200 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 20 OHM 0.125W GW SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 94561 pcs Dátový hárok ST32ETH200.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
séria ST-32 Odporový materiál Cermet
odpor 20 Ohms Výkon (watty) 0.125W, 1/8W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-32ETH 20 OHM (21)
ST-32ETH200
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 20 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment