ST32ETG500
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST32ETG500
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 50OHM 0.125W J LEAD SIDE
listoch: ST32ETG500.pdf
  • správa
Špecifikácie ST32ETG500
Číslo dielu ST32ETG500 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 50OHM 0.125W J LEAD SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86783 pcs Dátový hárok ST32ETG500.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
séria ST-32 Odporový materiál Cermet
odpor 50 Ohms Výkon (watty) 0.125W, 1/8W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-32ETG 50 OHM (51)
ST-32ETG500
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 50 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment