ST32ETG201
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST32ETG201
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.125W J LEAD
listoch: ST32ETG201.pdf
  • správa
Špecifikácie ST32ETG201
Číslo dielu ST32ETG201 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 200 OHM 0.125W J LEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81089 pcs Dátový hárok ST32ETG201.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
séria ST-32 Odporový materiál Cermet
odpor 200 Ohms Výkon (watty) 0.125W, 1/8W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-32ETG 200 OHM (22)
ST-32ETG201
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 200 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment