ST32ETA501
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST32ETA501 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST32ETA501
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
listoch: ST32ETA501.pdf
  • správa
Špecifikácie ST32ETA501
Číslo dielu ST32ETA501 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 114543 pcs Dátový hárok ST32ETA501.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
séria ST-32 Odporový materiál Cermet
odpor 500 Ohms Výkon (watty) 0.125W, 1/8W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-32ETA 500 OHM (52)
ST-32ETA501
ST32ETA501TR
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 500 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment