ST32EH201
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST32EH201
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE
listoch: ST32EH201.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ST32EH201
Číslo dielu ST32EH201 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 71574 pcs Dátový hárok ST32EH201.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.142" x 0.138" Face x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
séria ST-32 Odporový materiál Cermet
odpor 200 Ohms Výkon (watty) 0.125W, 1/8W
obal Bulk Počet otočení 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Detailný popis 200 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment