ST32EG205
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST32EG205
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2MOHM 0.125W J LEAD SIDE
listoch: ST32EG205.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ST32EG205
Číslo dielu ST32EG205 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 2MOHM 0.125W J LEAD SIDE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 80668 pcs Dátový hárok ST32EG205.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.142" x 0.138" Face x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
séria ST-32 Odporový materiál Cermet
odpor 2 MOhms Výkon (watty) 0.125W, 1/8W
obal Bulk Počet otočení 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Detailný popis 2 MOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment