FT63EX104
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EX104 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FT63EX104
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: FT63EX104.pdf
  • správa
Špecifikácie FT63EX104
Číslo dielu FT63EX104 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 163410 pcs Dátový hárok FT63EX104.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
séria FT-63 Odporový materiál Cermet
odpor 100 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená FT-63EX 100K OHM (104)
FT-63EX104
Počet otočení 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment