FT63EV200
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EV200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FT63EV200
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
listoch: FT63EV200.pdf
  • správa
Špecifikácie FT63EV200
Číslo dielu FT63EV200 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 223593 pcs Dátový hárok FT63EV200.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±150ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
séria FT-63 Odporový materiál Cermet
odpor 20 Ohms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená FT-63EV 20 OHM (200)
FT-63EV200
Počet otočení 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment