CT9EW100
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EW100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT9EW100
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
listoch: CT9EW100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CT9EW100
Číslo dielu CT9EW100 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79228 pcs Dátový hárok CT9EW100.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
séria CT9 Odporový materiál Cermet
odpor 10 Ohms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Počet otočení 18
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment Typ nastavenia Top Adjustment