CT9EP202
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EP202 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT9EP202
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: CT9EP202.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CT9EP202
Číslo dielu CT9EP202 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65064 pcs Dátový hárok CT9EP202.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.217" H (9.60mm x 9.60mm x 5.50mm)
séria CT9 Odporový materiál Cermet
odpor 2 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-9EP 2K OHM (202)
CT-9EP202
Počet otočení 18 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment