CT94EX105
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EX105 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT94EX105
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: CT94EX105.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie CT94EX105
Číslo dielu CT94EX105 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72106 pcs Dátový hárok CT94EX105.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
séria CT94 Odporový materiál Cermet
odpor 1 MOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-94EX 1M OHM (105)
CT-94EX105
Počet otočení 18 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment