CT6EW201
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EW201 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT6EW201
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
listoch: CT6EW201.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CT6EW201
Číslo dielu CT6EW201 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 164414 pcs Dátový hárok CT6EW201.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
séria CT6 Odporový materiál Cermet
odpor 200 Ohms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-6EW 200 OHM (201)
CT-6EW201
Počet otočení 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment