CT6EV202
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EV202 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT6EV202
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
listoch: CT6EV202.pdf
  • správa
Špecifikácie CT6EV202
Číslo dielu CT6EV202 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 139281 pcs Dátový hárok CT6EV202.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
séria CT6 Odporový materiál Cermet
odpor 2 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-6EV 2K OHM (202)
CT-6EV202
Počet otočení 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment