CT6EP101
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EP101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT6EP101
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
listoch: CT6EP101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie CT6EP101
Číslo dielu CT6EP101 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 144052 pcs Dátový hárok CT6EP101.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
séria CT6 Odporový materiál Cermet
odpor 100 Ohms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-6EP 100 OHM (101)
CT-6EP101
Počet otočení 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment