CT6EN102
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EN102 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT6EN102
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: CT6EN102.pdf
  • správa
Špecifikácie CT6EN102
Číslo dielu CT6EN102 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 137754 pcs Dátový hárok CT6EN102.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
séria CT6 Odporový materiál Cermet
odpor 1 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-6EN 1K OHM (102)
CT-6EN102
Počet otočení 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment