CT20EP102
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT20EP102 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT20EP102
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: CT20EP102.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie CT20EP102
Číslo dielu CT20EP102 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52247 pcs Dátový hárok CT20EP102.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.252" x 0.197" Face x 0.748" L (6.40mm x 5.00mm x 19.00mm)
séria CT20 Odporový materiál Cermet
odpor 1 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-20EP 1K OHM (102)
CT-20EP102
Počet otočení 15 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment