CS-4-13NTB
Copal ElectronicsCopal Electronics
CS-4-13NTB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CS-4-13NTB
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu SWITCH ROTARY DIP SP3T 100MA 16V
listoch: CS-4-13NTB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie CS-4-13NTB
Číslo dielu CS-4-13NTB Výrobca Copal Electronics
popis SWITCH ROTARY DIP SP3T 100MA 16V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61506 pcs Dátový hárok CS-4-13NTB.pdf
prác Yes Napätie 16VDC
Stýl ukončenia Gull Wing séria CS-4
stúpanie 0.051" (1.30mm) obal Original-Reel®
Ostatné mená 563-1036-6 Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C
Počet pozícií 3 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Dĺžka 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.091" (2.30mm)
Vlastnosti - Elektrický život 200 Cycles
Detailný popis Dip Switch SP3T 3 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 16VDC Aktuálne hodnotenie 100mA