CFS-0100MB
Copal ElectronicsCopal Electronics
CFS-0100MB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFS-0100MB
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu SWITCH DIP SPST 100MA 6V
listoch: CFS-0100MB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
118 pcs
354 pcs
590 pcs
1062 pcs
5074 pcs
  • správa
Špecifikácie CFS-0100MB
Číslo dielu CFS-0100MB Výrobca Copal Electronics
popis SWITCH DIP SPST 100MA 6V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79864 pcs Dátový hárok CFS-0100MB.pdf
prác Yes Napätie 6VDC
Stýl ukončenia Gull Wing séria CFS
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 563-1992-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Dĺžka 0.156" (3.96mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.146" (3.70mm)
Vlastnosti Tape Seal Elektrický život 1,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC Aktuálne hodnotenie 100mA