1208P201
Copal ElectronicsCopal Electronics
1208P201 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1208P201
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: 1208P201.pdf
  • správa
Špecifikácie 1208P201
Číslo dielu 1208P201 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5208 pcs Dátový hárok 1208P201.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±50ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.264" x 0.165" Face x 0.748" L (6.70mm x 4.20mm x 19.00mm)
séria 1208 Odporový materiál Wirewound
odpor 200 Ohms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Tube Počet otočení 16
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 16 Turn Side Adjustment