60PC4FSX
Switchcraft Inc.Switchcraft Inc.
60PC4FSX Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 60PC4FSX
Výrobca / Značka: Conxall / Switchcraft
Popis produktu CONN RCPT 4CONT DIN R/A PCB SHLD
listoch: 60PC4FSX.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 60PC4FSX
Číslo dielu 60PC4FSX Výrobca Switchcraft Inc.
popis CONN RCPT 4CONT DIN R/A PCB SHLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9271 pcs Dátový hárok 60PC4FSX.pdf
Napätie - hodnotené 34VDC Zadajte atribúty -
ukončenie Solder Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Zinc Die Cast, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria -
Stav RoHS Bulk Ostatné mená 60PC4FS
60PC4FS-ND
Prevádzková teplota - Počet pozícií 4
Typ montáže Through Hole, Right Angle Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 60PC4FSX Dodávaný veľký priemer DIN (210 Degree)
Vlastnosti Shielded Rozšírený popis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Tin
popis CONN RCPT 4CONT DIN R/A PCB SHLD Aktuálne hodnotenie 3A
Aktuálny - Max / Kontakt Push-Pull Kontaktný materiál D
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Tin Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Priemer kábla -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
60PSB--10PK
60PSB--10PK
výrobcovia: VCC (Visual Communications Company)
popis: LAMP INCAND T-2 TELE SLIDE 60V
Skladom: 3966 pcs
Stiahnuť ▼: 60PSB--10PK.pdf
RFQ
60P6.0-JMDSS-G-1-TF(S)(LF)(SN)
60P6.0-JMDSS-G-1-TF(S)(LF)(SN)
výrobcovia: JST Sales America Inc.
popis: CONN PLUG 60POS TOP 6MM GOLD
Skladom: 5524 pcs
Stiahnuť ▼: 60P6.0-JMDSS-G-1-TF(S)(LF)(SN).pdf
RFQ
60PSB-
60PSB-
Stiahnuť ▼:
60PC4F
60PC4F
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CONN RCPT FMALE DIN 4POS SOLDER