6STF50PAM03B30X
ConecConec
Conec
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6STF50PAM03B30X
Výrobca / Značka: Conec
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie 6STF50PAM03B30X
Číslo dielu 6STF50PAM03B30X Výrobca Conec
popis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1034 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 26 AWG Napätie 100V
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 5 (DD, D)
Materiál krytu, dokončiť Copper Alloy, Tin Plated séria -
obal - Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 50
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Materiál krytu Thermoplastic Funkcia príruby Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Vlastnosti Filter, Grounding Indents Detailný popis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal