TV02W400-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV02W400-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TV02W400-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V SOD123
listoch: TV02W400-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie TV02W400-G
Číslo dielu TV02W400-G Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 40V 64.5V SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 574648 pcs Dátový hárok TV02W400-G.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.5V
Napätie - porucha (Min) 44.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SOD-123
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 200W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOD-123 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 3.1A Kapacita @ Frekvencia -