DF15005S-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DF15005S-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu RECTIFIER BRIDGE 1.5A 50V DF
listoch: DF15005S-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DF15005S-G
Číslo dielu DF15005S-G Výrobca Comchip Technology
popis RECTIFIER BRIDGE 1.5A 50V DF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 145017 pcs Dátový hárok DF15005S-G.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 50V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 1.5A
technológie Standard Balík dodávateľov zariadení DFS
séria - obal Tube
Balík / puzdro 4-SMD, Gull Wing Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Single Phase Detailný popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Surface Mount DFS
Prúd - reverzné únik @ Vr 5µA @ 50V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 1.5A
Číslo základnej časti DF15005
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DF15005M
DF15005M
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: RECT BRIDGE GPP 1.5A 50V DFM
Skladom: 5096 pcs
Stiahnuť ▼: DF15005M.pdf
RFQ
DF15(6.2)-50DP-0.65V(56)
DF15(6.2)-50DP-0.65V(56)
výrobcovia: Hirose
popis: CONN HEADER 50POS 6.2MM DUAL SMD
Skladom: 4228 pcs
Stiahnuť ▼: DF15(6.2)-50DP-0.65V(56).pdf
RFQ
DF15005S-E3/45
DF15005S-E3/45
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE GPP 1.5A 50V 4SMD
Stiahnuť ▼: DF15005S-E3/45.pdf
DF15005S-T
DF15005S-T
popis: RECTIFIER BRIDGE 50V 1.5A DF-S
Stiahnuť ▼: DF15005S-T.pdf
DF15(6.2)-50DP-0.65V(50)
DF15(6.2)-50DP-0.65V(50)
výrobcovia: Hirose