CZRUR52C2V2
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRUR52C2V2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRUR52C2V2
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 2.2V 150MW 0603
listoch: CZRUR52C2V2.pdf
  • správa
Špecifikácie CZRUR52C2V2
Číslo dielu CZRUR52C2V2 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 2.2V 150MW 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 893475 pcs Dátový hárok CZRUR52C2V2.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 2.2V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 100 Ohms