CZRU5V6B
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRU5V6B
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 5.6V 150MW 0603
listoch: CZRU5V6B.pdf
  • správa
Špecifikácie CZRU5V6B
Číslo dielu CZRU5V6B Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 5.6V 150MW 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1186795 pcs Dátový hárok CZRU5V6B.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±2% Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 25 Ohms