CZRU52C3V3
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRU52C3V3
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603
listoch: CZRU52C3V3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie CZRU52C3V3
Číslo dielu CZRU52C3V3 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1771902 pcs Dátový hárok CZRU52C3V3.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Ostatné mená 641-1024-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 95 Ohms Detailný popis Zener Diode 3.3V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Prúd - reverzné únik @ Vr 25µA @ 1V Číslo základnej časti CZRU52C3V3
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CZRU52C3V6
CZRU52C3V6
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 3.6V 150MW 0603
Skladom: 887673 pcs
Stiahnuť ▼: CZRU52C3V6.pdf
RFQ
CZRU52C3V3-HF
CZRU52C3V3-HF
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603