CZRU52C2V2
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C2V2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRU52C2V2
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 2.2V 150MW 0603
listoch: CZRU52C2V2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CZRU52C2V2
Číslo dielu CZRU52C2V2 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 2.2V 150MW 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1029334 pcs Dátový hárok CZRU52C2V2.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 2.2V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Ostatné mená 641-1020-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 100 Ohms Detailný popis Zener Diode 2.2V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Prúd - reverzné únik @ Vr 100µA @ 1V Číslo základnej časti CZRU52C2V2