CZRU52C12
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRU52C12
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 12V 150MW 0603
listoch: CZRU52C12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CZRU52C12
Číslo dielu CZRU52C12 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 12V 150MW 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 872180 pcs Dátový hárok CZRU52C12.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 12V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F
séria - Výkon - Max 150mW
obal Original-Reel® Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Ostatné mená 641-1038-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 20 Ohms Detailný popis Zener Diode 12V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 9V Číslo základnej časti CZRU52C12