CZRT55C6V2-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRT55C6V2-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRT55C6V2-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23
listoch: CZRT55C6V2-G.pdf
  • správa
Špecifikácie CZRT55C6V2-G
Číslo dielu CZRT55C6V2-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1394076 pcs Dátový hárok CZRT55C6V2-G.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±6% Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3
séria - Výkon - Max 350mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 10 Ohms
Detailný popis Zener Diode 6.2V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Prúd - reverzné únik @ Vr 3µA @ 4V