CZRFR52C6V2
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRFR52C6V2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRFR52C6V2
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 6.2V 200MW 1005
listoch: CZRFR52C6V2.pdf
  • správa
Špecifikácie CZRFR52C6V2
Číslo dielu CZRFR52C6V2 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 6.2V 200MW 1005 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 901676 pcs Dátový hárok CZRFR52C6V2.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 1005/SOD-323F
séria - Výkon - Max 200mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1005 (2512 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 10 Ohms