CZRF52C30-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C30-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRF52C30-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 30V 200MW 1005
listoch: CZRF52C30-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CZRF52C30-HF
Číslo dielu CZRF52C30-HF Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 30V 200MW 1005 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 869853 pcs Dátový hárok CZRF52C30-HF.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 30V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 1005/SOD-323F
séria - Výkon - Max 200mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1005 (2512 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 80 Ohms
Detailný popis Zener Diode 30V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 23V
Číslo základnej časti CZRF52C30
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CZRF52C2V4-HF
CZRF52C2V4-HF
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 2.4V 200MW 1005
Skladom: 833003 pcs
Stiahnuť ▼: CZRF52C2V4-HF.pdf
RFQ
CZRF52C39-HF
CZRF52C39-HF
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 39V 200MW 1005
Skladom: 931231 pcs
Stiahnuť ▼: CZRF52C39-HF.pdf
RFQ
CZRF52C3
CZRF52C3
popis: DIODE ZENER 3V 200MW 1005
Stiahnuť ▼: CZRF52C3.pdf
CZRF52C33-HF
CZRF52C33-HF
popis: DIODE ZENER 33V 200MW 1005
Stiahnuť ▼: CZRF52C33-HF.pdf
CZRF52C30
CZRF52C30
popis: DIODE ZENER 30V 200MW 1005