CZRER52C15
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRER52C15
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 15V 150MW 0503
listoch: CZRER52C15.pdf
  • správa
Špecifikácie CZRER52C15
Číslo dielu CZRER52C15 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 15V 150MW 0503 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 748929 pcs Dátový hárok CZRER52C15.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 15V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0503 (1308 Metric)
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0503 (1308 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 30 Ohms
Detailný popis Zener Diode 15V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric) Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 11V
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CZRER52C15-HF
CZRER52C15-HF
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 15V 150MW 0503