CZRER52C10
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRER52C10
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 10V 150MW 0503
listoch: CZRER52C10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CZRER52C10
Číslo dielu CZRER52C10 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 10V 150MW 0503 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 754956 pcs Dátový hárok CZRER52C10.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 10V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0503 (1308 Metric)
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0503 (1308 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 15 Ohms
Detailný popis Zener Diode 10V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric) Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 7.5V