CPDV5-3V3UP
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPDV5-3V3UP
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 3.3V 8V SOT353
listoch: CPDV5-3V3UP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie CPDV5-3V3UP
Číslo dielu CPDV5-3V3UP Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 3.3V 8V SOT353 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 481940 pcs Dátový hárok CPDV5-3V3UP.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 3.3V (Max) Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 8V
Napätie - porucha (Min) - Jednosmerné kanály 4
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SOT-353
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 40W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Ostatné mená 641-1422-2
CPDV53V3UP
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)