CPDQR24V-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDQR24V-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPDQR24V-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 24V 47V 0402/SOD923F
listoch: CPDQR24V-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CPDQR24V-HF
Číslo dielu CPDQR24V-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 24V 47V 0402/SOD923F Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 845887 pcs Dátový hárok CPDQR24V-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 24V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 47V
Napätie - porucha (Min) 25V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení 0402/SOD-923F séria -
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 47W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0402 (1006 Metric)
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 10pF @ 1MHz Obojsmerné kanály 1