CPDF12V0U-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDF12V0U-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPDF12V0U-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 12V 24V 1005/SOD323F
listoch: CPDF12V0U-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CPDF12V0U-HF
Číslo dielu CPDF12V0U-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 12V 24V 1005/SOD323F Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 461894 pcs Dátový hárok CPDF12V0U-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24V
Napätie - porucha (Min) 13.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení 1005/SOD-323F
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 120W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1005 (2512 Metric) Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia 60pF @ 1MHz