CDSUR101A
Comchip TechnologyComchip Technology
CDSUR101A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDSUR101A
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE GEN PURP 80V 100MA 0603
listoch: CDSUR101A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDSUR101A
Číslo dielu CDSUR101A Výrobca Comchip Technology
popis DIODE GEN PURP 80V 100MA 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2638863 pcs Dátový hárok CDSUR101A.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 100mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 80V
Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 4ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Ostatné mená 641-1423-2
CDSUR101A-ND
Prevádzková teplota - prepojenie 125°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 80V 100mA Surface Mount 0603/SOD-523F
Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 75V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 100mA
Kapacita @ Vr, F 3pF @ 0.5V, 1MHz Číslo základnej časti CDSUR101